Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı Temrinleri

Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, şifrenizi ve aktif kalma süresini giriniz

Gönderen Konu: Bookmarks modu profil sayfasında nasıl gösterilir?  (Okunma sayısı 4941 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

25 Temmuz 2016, 07:57:40
Alıntı
Selamlar.
Bildiğiniz gibi bookmarks modu şu şekil gösteriyor:
index.php?action=bookmarks

Yani konu içinden "favorilerime ekle" tıklayınca sayfası açılıyor.
Bunu profil sayfasında aynı alttaki resimdeki gibi herhangi birisinin arasına ekleyemez miyiz?

Bir de konu içnde "favorilerime ekle" tıklayınca o link "favorilerimden kaldır" olmalı; ama olmuyor. Çok önemli bir eklenti. Lütfen rica ediyorum bir ilgilenin.
Mod linki: http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=864

Kolay Gelsin.
Saygılar.

Demo için tıklayın....
User: arslanturk
pass: arslanturk

İşlem Basamakları:

Öncelikle Bookmarks modu kurulur.

Profile.php
Bul:
Kod:
Kodlari sadece uyeler gorebilir. Lutfen Uye Olun ya da Giris Yapin.
Altına ekle:
Kod:
Profile.template.php
Bul:
Kod:
Üstüne ekle:
Kod:
Kodlari sadece uyeler gorebilir. Lutfen Uye Olun ya da Giris Yapin.Buradaki linki kendinize göre değiştiriniz. Uzun bir listeniz varsa yükseklik artırmak yerine scrolling="no" kodunu silmek daha iyi olacaktır.

Subs.php
Bul:
Kod:
Üstüne ekle:
Kod:
Bookmarks.php
Bul ve sil:
Kod:
Kullandığınız tema / index.css
En alta ekle:
Kod:
Kodlari sadece uyeler gorebilir. Lutfen Uye Olun ya da Giris Yapin.Bu kodlardaki sayısal değerleri deneme yanılma ile değiştirip kendi temanıza uygun hale getiriniz.

iframe kullanmak istemezseniz:
profile.template.php dosyasındaki şu kod yerine
Kod:
Şu kodu kullanınız:
Kod:
Kodlari sadece uyeler gorebilir. Lutfen Uye Olun ya da Giris Yapin.Bu kodun kullanılması durumunda favori konuları uğraşmama rağmen çekemedim. Favori konu bulunmasına rağmen konuları listelemiyor. simplemachines.org'dan destek alıp tamamlarsanız daha sağlıklı ve zahmetsiz çalışacaktır.

Bu anlatımın uygulanması durumunda sitenizde herhangi bir güvenlik açığı oluşur mu bilemiyorum. simplemachines.org sitesi yetkililerine sorup onay aldıktan sonra uygulamanızı öneririm. Bu konuda sorumluluk ve risk alma size aittir.

Anlatımda modifikasyonu hazırlarken not almamam nedeniyle eksik kalan kodlama olması muhtemeldir. Bu nedenle muhtemel eksiklerin tamamlanabilmesine imkan sağlamak için üzerinde değişiklik yapılmış olan çalışan dosyaları  konuya ekliyorum.

iletişim: 0542 343 09 15